...

Strony internetowe

 

 

 

 

 

 

Strony www są składową wielu czynników, najczęstszym celem posiadania własnej strony jest potrzeba informacji o posiadanej ofercie. Projektujemy nowoczesne strony www dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Strony internetowe wykonujemy zgodnie z techniką RWD (Responsive Web Design). Strona zaprojektowana w taki sposób, że może dostosowywać się do rozdzielczości ekranu dowolnych urządzeń stacjonarnych i mobilnych.

Oferowane przez nas strony internetowe to indywidualne strony biznesowe, strony zawierające panel zarządzania treścią CMS oraz strony typu one-page.

Dobieramy zdjęcia i styl graficzny tak, by współgrały z wizerunkiem Twojej firmy. Po zakończeniu prac nad stroną możemy zadbać o jej promocję.

Podstawowym elementem, na który zwracamy uwagę jest bezpieczeństwo strony internetowej, dlatego przy uruchamianiu naszych stron kładziemy szczególny nacisk na wdrożenie certyfikatu SSL, zabezpieczenie formularza kontaktowego oraz zaszyfrowania Twoich adresów e-mail w kodzie strony.

Świadczymy również usługę hostingu dla Twojej nowej strony. Zarejestrujemy domenę oraz skonfigurujemy ją do działania na szybkim i wydajnym serwerze hostingowym.

Zapraszamy do współpracy
Zespół AD-Com Group

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest AD-COM Group Arkadiusz Leśniewski z siedzibą w Poznaniu przy ul. Romana Maya 1. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności 

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.