Kampanie Adwords

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama w wyszukiwarkach internetowych realizowana przez Ad-Com Group za pomocą Google Ads (dawniej Google Adwords) cieszy się od lat niesłabnącym zainteresowaniem. Jest to spowodowane wieloma zaletami, wśród których można wymienić: olbrzymią efektywność, wysoki poziom elastyczności, czy pełną mierzalność efektów. Dla naszych Klientów proponujemy pełną obsługę kampanii PPC. Prowadzone kampanie są nieustannie optymalizowane, aby jak najlepiej wykorzystać budżety przeznaczane na reklamę.
 

Wyróżnij się dzięki Google Ads

 
Reklama w sieci wyszukiwania to najpopularniejszy rodzaj kampanii Google Ads (AdWords). Dzięki zastosowaniu tego typu kampanii zyskujemy kontrolę nad słowami kluczowymi, budżetem, harmonogramem wyświetlania reklam i czasem trwania działań.

Główne zalety prowadzenia kampanii w Google Ads to:

  • Widoczność – Link do Twojej strony pojawią się na frazy, jakie wpisuje potencjalny klient. Twoja firma staje się widoczna.
  • Natychmiastowy efekt – Reklama Twojej firmy widoczna jest w wyszukiwarce Google od pierwszego dnia uruchomienia kampanii.
  • Mierzalne efekty – Reklama pozwalająca zmierzyć efekty prowadzonej kampanii takie jak ilość zapytań po konkretnych słowach kluczowych, liczbę telefonów od potencjalnych klientów, ilość wyświetleń Twojej reklamy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest AD-COM Group Arkadiusz Leśniewski z siedzibą w Poznaniu przy ul. Romana Maya 1. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności